Периодичность поверки тепло и водосчетчиков ПО-НОВОМУ?

1 сообщение в этой теме

Рекомендуемые сообщения

Всем добрый вечер. Многие метрологи наверно заметили, что в ЗУ ""Про метрологію та метрологічну діяльність" были внесены изменения № 2119-VIII від 22.06.2017 (ст.17, п.4) на основании введенного ЗУ "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання" от 22.06.2017. Читая последний закон ("Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання") наткнулся на ст.6, п.2, которая гласит:

Періодична повірка засобів вимірювальної техніки вузлів розподільного обліку здійснюється згідно з міжповірочним інтервалом, зазначеним у технічному паспорті на цей засіб, але не менш як один раз на шість років для засобів механічного типу та не менш як один раз на дев’ять років для засобів інших типів.

Однако в соответствии с наказом МЭРТУ от 13.10.2016 №1747 "Про затвердження міжповірочних інтервалів ЗР ЗВТ...":

п.38 Лічильники води 4 роки;

п.72 Теплолічильники та теплообчислювачі 4 роки.

Так же  в соответствии с  ЗУ "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання" раздел IV ПРИКІНЦЕВІ ТА ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ, предпоследний п.6:

забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом;

Таким образом, если я правильно понял, ждем изменений периодичности поверки водосчетчиков и теплосчетчиков в наказ МЭРТУ от 13.10.2016 №1747 "Про затвердження міжповірочних інтервалів ЗР ЗВТ..."???

Поделиться этим сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий

Комментарии могут оставлять только зарегистрированные пользователи

Создать аккаунт

Зарегистрировать новый аккаунт.

Регистрация

Войти

Есть аккаунт? Войти.

Войти

  • Недавно просматривали   0 пользователей

    Ни один зарегистрированный пользователь не просматривает эту страницу.